Pożyczka przez telefon. Jak to wygląda?

Obecnie pożyczenie pieniędzy poza bankiem nie stanowi już najmniejszego problemu. Wnioskujemy online o chwilówki lub pożyczki ratalne. Mamy jeszcze inną alternatywę pożyczek udzielanych przez banki, czyli pożyczki przez telefon. Tu wniosek składamy, jak się wszyscy domyślają drogą telefoniczną.

Oszczędzamy czas

 

Dokładnie tak jest, bo pożyczka przez telefon to szybki proces weryfikacji naszych danych. Niejednokrotnie są to pożyczki dla zadłużonych, bez BIK. Wniosek składany telefonicznie to oszczędność czasu. Poza tym nie musimy mieć nawet dostępu do łącza internetowego. Wystarcza dane osobowe, numer konta bankowego oraz oczywiście aktualny numer telefonu.

 

Bez zaświadczeń

 

Firmy pożyczkowe udzielające pożyczek na telefon to w dużej mierze firmy, które nie wymagają od nas zaświadczenia o dochodach. Każda firma ma swoje własne kryterium, według którego dokonuje weryfikacji klientów. Niemniej jednak ten rodzaj pożyczek charakteryzuje się wysoką przyznawalnością.

Dla kogo pożyczka przez telefon?

 

To rodzaj pożyczek dla każdego, nawet dla osób zadłużonych. Wystarczy być osobą pełnoletnią. Z reguły nie można przekraczać wieku 72 lat. Pożyczka na telefon to również produkt dla emerytów i rencistów. Poza tym nie musimy być zatrudnieni. Wnioskując o pożyczkę, nie musimy podawać numeru konta bankowego. Pieniądze można odebrać w placówce Poczty Polskiej. Niektóre z firm pieniądze do klientów wysyłają kurierem wraz ze sporządzoną umową do podpisu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*